Seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Nie tylko fundusze strukturalne – instrumenty programów ramowych UE dla firm”

 

Związek Rzemiosła Polskiego zaprasza do wzięcia udziału w seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Nie tylko fundusze strukturalne – instrumenty programów ramowych UE dla firm”.

Seminarium odbędzie się 18 września 2018 roku, w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godzinach 10:30 – 13:50.

Uczestnicy tego seminarium zapoznają się metodami finansowania biznesu ze środków programów ramowych UE. Może to być zarówno bezpośrednie wsparcie finansowe, jak i instrumenty zwrotne.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń.

Link: http://www.een.org.pl/index.php/Inne_seminaria_2/articles/nie-tylko-fundusze-strukturalne-instrumenty-programow-ramowych-ue-dla-firm-18-wrzesnia-2018-r-warszawa.html

(Grafika Google)