Portal budnet.pl: Sieć DDD Dobre Dla Domu nagrodzona Złotym Laurem.

„Sieć DDD Dobre Dla Domu została nagrodzona Złotym Laurem w konkursie Związku Rzemiosła Polskiego i redakcji miesięcznika „Mała Firma”, w którym nagradzani są przedsiębiorcy przyczyniający się do rozwoju sektora MSP w Polsce” – czytamy na portalu budnet.pl.

„Inicjatorami i organizatorami Konkursu są Związek Rzemiosła Polskiego, redakcja miesięcznika „Mała Firma” oraz Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, które potrafią łączyć wielowiekowe tradycje z nowoczesnością, umiejętnie poruszają się po rynku krajowym i zagranicznym, inwestują w innowacyjne technologie i tworzą nowe miejsca pracy.”

„DDD Dobre Dla Domu jest specjalistyczną siecią sklepów oferujących drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane, akcesoria do podłóg, panele ścienne oraz akcesoria do drzwi. Pomysłem DDD na skuteczną konkurencję z sieciami marketów budowlanych jest tworzenie sklepów specjalistycznych, w których klient znajdzie największy wybór modeli drzwi, paneli i podłóg oraz może liczyć na pełen zakres usług okołosprzedażowych z montażem zakupionych towarów włącznie.”

„Firma rozwija się zarówno w dużych miastach, jak i w miejscowościach poniżej 30 tys. mieszkańców, gdzie otwierane są sklepy o powierzchni od 100 m2. Oba formaty sklepu różnią się powierzchnią, a co za tym idzie wielkością i sposobem  ekspozycji (ekspozycje są mniejsze, np. 40-60 skrzydeł drzwi zamiast 70-100). Oferta obu sklepów jest jednak identyczna, bowiem artykuły, których nie ma w ekspozycji sklepu, klienci mogą zamówić z katalogu.”

Więcej: budnet.pl
23.09.2010
LINK