Misja gospodarcza do Sudanu już w lipcu

Z okazji oficjalnej wizyty Ministra Spraw Zagranicznych RP, Jacka Czaputowicza w Sudanie, jest możliwość wzięcia udziału w misji gospodarczej do tego kraju, organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą, która odbędzie się w dniach 20-23 lipca br. Wydarzenie przygotowywane jest we współpracy z Ambasadą RP w Egipcie, a jego celem jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Sudanie.

Sudan, liczący ok. 37 mln ludności, stwarza nowe możliwości dla firm poszukujących nowych, chłonnych rynków. Duże zapotrzebowanie istnieje na następujące produkty i usługi: maszyny rolnicze  do uprawy i zbioru roślin; Maszyny dla przetwórstwa rolno spożywczego; Maszyny do opakowań; Art. Spożywcze, w tym art. dla niemowląt; Maszyny dla przemysłu wydobywczego; Artykuły medyczne i opatrunkowe; Sprzęt medyczny i  artykuły opatrunkowe, farmaceutyki.

W ramach programu misji przewidziana jest organizacja Polsko-Sudańskiego Forum Biznesu, indywidualnych rozmów B2B z lokalnymi przedsiębiorcami oraz z przedstawicielami administracji rządowej, Federacji Sudańskich Izb Przemysłowo-Handlowych, Agencji  ds. Inwestycji  Zagranicznych oraz innych organizacji otoczenia biznesu.

Wstępne zgłoszenia uczestnictwa dostępne są przez formularz rejestracyjny

Więcej: https://kig.pl/relacja-seminarium-nowe-perspektywy-dla-polskich-przedsiebiorcow-na-rynku-sudanskim/