ZITOLO.COM czeka na rzemieślników artystów

Na polskim rynku internetowym 1 marca pojawiła się nowa galeria handmade ZITOLO.COM W ciągu trzech miesięcy zarejestrowało się tam już 500 e-sklepów. Autorzy obrazów, biżuterii, ręcznie wytwarzanej galanterii i wszelkiego rękodzieła znaleźli swój polski sklep o międzynarodowym zasięgu.

Portal promuje sztukę rękodzielniczą i autorów oryginalnych, niepowtarzalnych przedmiotów, otwierając im drogi na rynki europejskie. To może być wspaniała inspiracja dla młodych twórców, ale też ciekawa propozycja dla tych, którzy mają już ugruntowaną pozycję na rynku polskim. W ten sposób chcemy propagować koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu, zmniejszać bezrobocie i tym samym wpływać na rozwój całej gospodarki – powiedział Mirosław Bugajski, współtwórca portalu.

Na ZITOLO.COM każdy wytwórca modnych obecnie wyrobów handmade w łatwy sposób może zarejestrować się, tworząc swój własny e-sklep. W przypadku problemów pomocą służy obsługa techniczna. To miejsce, gdzie można wystawić swoje wytwory, określając cenę, ale też przyjmując zindywidualizowane zamówienie od klienta. Portal ma swoje odpowiedniki w Czechach, na Słowacji i w Anglii, tym samym oferowane produkty automatycznie trafiają także do oferty zagranicznej.
Pełna treść informacji: