Zegarki i Biżuteria: Rekord na targach ZSC

„W Warszawskim Centrum Expo XXI po raz jedenasty odbyły się Targi Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas w dniach 1-3 października” – czytamy w czasopiśmie Zegarki i Biżuteria.

„Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych. ZSC to impreza wystawiennicza, która daje możliwość zapoznania się z najnowszymi tendencjami w modzie jubilerskiej, jak również uzupełnienia asortymentu jeszcze przed okresem świątecznym.”

„Tegoroczna edycja targów Złoto Srebro Czas okazała się rekordowa pod względem ogólnej liczby wystawców, tak krajowych jak i zagranicznych, odwiedzających oraz powierzchni wystawienniczej. W czasie targów Złoto Srebro Czas 2010, które tradycyjnie odbyty się w pierwszy weekend października w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI, swoją ofertę na powierzchni 5250 m2 w hali (oraz z powodu braku miejsca, na ok. 150 m2 w holu) prezentowało 280 wystawców, w tym 26 wystawców z: Niemiec, Wtoch, Belgii, Danii, Litwy, Rosji, Ukrainy, Turcji, Czech, Malty i Wielkiej Brytanii.”

„W ciągu trzech dni targi odwiedziło 6043 osób z Polski i zagranicy. W uroczystości otwarcia 1 1. edycji targów ZSC udział wzięli przedstawiciele organizacji branżowych oraz Ambasadorki Bursztynu: Monika Richardson i Lidia Popiel, Grażyna Wereszczyńska – dyrektor Biura Listów i Opinii Obywatelskich w Kancelarii Prezydenta, Robert Pytios – koordynator ds. bursztynu Prezydenta Miasta Gdańska oraz Jan Klimek – wiceprezes Związku Rzemiosła Polskiego. Tradycyjnego przecięcia wstęgi dokonała Małgorzata Osuch z Fundacji Spełnionych Marzeń i Jadwiga Czartoryska – laureatka Bursztynowej Róży oraz Bożena Opiola – dyrektor Biura Inicjatyw Społecznych w Kancelarii.”

Więcej: unit.com.pl
01.12.2010