Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 16/04/2009

Zaproszenie na Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego

Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego Poznań '2009, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2009 r. tradycyjnie już na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Przedłużony został termin składania formularzy zgłoszeniowych do dnia 17 kwietnia 2009 roku.

Mistrzostwa są imprezą środowiskową połączoną z Targami Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych LOOK. W pierwszym dniu Mistrzostw zaplanowano start zawodników w kategorii juniorów. Do udziału zapraszamy uczniów fryzjerstwa, laureatów lokalnych konkursów fryzjerskich, przeprowadzonych z udziałem izb rzemieślniczych oraz młodych fryzjerów w wieku do 21 lat. Do startu w kategorii seniorów zapraszamy fryzjerów o wyższych kwalifikacjach i dłuższym stażu pracy, potwierdzonych dokumentem kwalifikacji zawodowych.

Już po raz kolejny w programie przygotowano konkurs makijażu oraz przedłużania i zagęszczania włosów. Stanowią one doskonałe uzupełnienie imprezy, a także cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Zaproszenie, harmonogram oraz karta zgłoszeniowa w załączniku.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018