Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 29/04/2022

XIV Europejski Kongres Gospodarczy

W dniach 25-27 kwietnia 2022 r. odbył się w Katowicach XIV Europejski Kongres Gospodarczy.

Europejski Kongres Gospodarczy to reprezentatywne i otwarte forum debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki. Kongres stał się marką całorocznej kampanii medialnej, obejmującej spektrum tematów najważniejszych dla przyszłości gospodarki.

W wydarzeniu uczestniczył prof. dr hab. Jan Klimek, Wiceprezes Związku Rzemiosła Polskiego i Prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, który wypowiedział się podczas sesji na temat „Człowiek, Rynek Pracy, Zarządzanie - Praca, prawo, biznes”. Wiceprezes ZRP odniósł się do problemów uprawnień, w które powinna być wyposażona Państwowa Inspekcja Pracy, by działać skutecznie w realiach polskiego rynku pracy oraz zakresu i metod kontroli tej instytucji w kontekście swobody prowadzenia działalności gospodarczej.

Tegoroczna edycja Kongresu zgromadziła ok. 15 tys. uczestników, w tym 9 tys. stacjonarnych i 6 tys. śledzących dyskusje online oraz ponad 55 akredytowanych dziennikarzy, a także ponad 1000 panelistów w ramach 150 sesji kongresowych.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018