Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 29/04/2022

Posiedzenie Komitetu Monitorująco-Sterującego Program "Polski Inkubator Rzemiosła"

28 kwietnia 2022 w formie wideokonferencji odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Monitorująco-Sterującego Program "Polski Inkubator Rzemiosła". Związek Rzemiosła Polskiego reprezentowali Pan Norbert Pruszanowski - Dyrektor Zespołu Rozwoju i Komunikacji oraz Pan Piotr Prędota - Dyrektor Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, członkowie Komitetu reprezentujący organizacje rzemiosła. Podczas posiedzenia przyjęto regulamin prac Komitetu, omówiono uwagi zgłoszone w ramach konsultacji regulaminu do II Edycji Konkursu Programu w 2022 roku oraz wybrano przedstawiciela Komitetu do Komisji Konkursowej Programu.

Przedstawiciele ZRP wyrazili m.in  opinię na temat bardzo ograniczonych funkcji Komitetu, w tym braku możliwości wpływu na decyzje podejmowane przez Radę NIW oraz  przekazali najważniejsze uwagi środowiska rzemieślniczego do regulaminu do planowanej na ten rok II Edycji Programu, które niestety w zdecydowanej większości nie zostały uwzględnione przez biuro NIW. Regulamin nowego konkursu zostanie przyjęty w głosowaniu obiegowym po przesłaniu do NIW dodatkowych propozycji modyfikacji ze strony organizacji rzemiosła.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018