Podatniku, wysłałeś e-Deklarację – czekaj na ankietę

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z Ministerstwem Finansów rozpoczęły akcję, która potrwa do 21 maja. Podatnicy, którzy złożyli elektronicznie deklarację podatkową, otrzymają e-mailem ankietę na temat zaufania do technologii informatycznych.
Pytania dotyczą systemu e-Deklaracje, który umożliwia składanie deklaracji podatkowych online. Celem akcji jest badanie zaufania do nowych technologii.

Zebrane ankiety pomogą m.in. w udoskonaleniu e-Deklaracji pod kątem oczekiwań podatników. Podatnicy otrzymają e-maile z adresu: ankietaPB@mf.gov.pl.
Twórcy akcji informują, że wiadomości nie będą zawierać żadnych wezwań do zapłaty podatku, ani załącznika w formie pliku.
Więcej:
https://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/wiadomosci/komunikaty/-/asset_publisher/6Wwm/content/podatnicy-otrzymaja-ankiete-dot-systemu-e-deklaracje?redirect=https%3A%2F%2Fwww.mf.gov.pl%2Fministerstwo-finansow%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_dNH3%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_9Jwz__column-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_6Wwm_