Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 18/01/2008

Wp.pl: Czego chcą od rządu pracodawcy?

„Ponad trzy tysiące osób wzięło udział w Pierwszym Kongresie Pracodawców, który odbył się 17 stycznia w Warszawie. Było to pierwsze tak duże spotkanie przedstawicieli środowisk biznesu w Polsce. Wydarzeniu przyglądali się reporterzy Wirtualnej Polski” – czytamy na poratlu wp.pl.

„Podczas kongresu przedstawiono najważniejsze postulaty środowiska skierowane do rządzących. Dotyczyły najważniejszych obszarów działalności przedsiębiorców, m.in. prawa pracy, podatków, ochrony środowiska, kształcenia zawodowego i dialogu społecznego”.

”Inicjatorami Kongresu jest sześć wiodących organizacji zrzeszających pracodawców: Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Konfederacja Pracodawców Polskich, Związek Rzemiosła Polskiego, Polska Rada Biznesu, Amerykańska Izba Handlowa w Polsce oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa. W spotkaniu udział wzięli także czołowi politycy i ekonomiści”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018