Witrynawiejska.pl: Nowe wyzwania dla firm rodzinnych

„Wciąż jest szansa dla rodzinnych przedsiębiorstw na pogłębienie swojej wiedzy i rozwój osobistych kompetencji. Projekt Szkoleniowo-Doradczy Firmy Rodzinne ciągle szuka nowych chętnych.” – czytamy an portalu witryna wiejska.pl.

„Projekt Firmy Rodzinne to pierwszy tego typu w Polsce, eksperymentalny program szkoleniowy organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Projekt skierowany przede wszystkim do właścicieli i kadry menedżerskiej firm rodzinnych z całej Polski, ma na celu nie tylko pomoc tym przedsiębiorstwom w specyficznych dla nich problemach, ale również budowę marki firm rodzinnych oraz integrację tego wyjątkowego środowiska.”

„Organizatorzy poszukują firm gotowych na nowe wyzwania, które chciałyby wziąć udział w szkoleniach drugiej i trzeciej edycji projektu.  Aby dowiedzieć się więcej, warto przyjść na jedno z dwóch spotkań promocyjnych – w Łodzi (9 września) lub Warszawie (14 września). Prof. Andrzej Blikle, Wiesław Kozanecki, Jan Jabłkowski, Małgorzata Niezabitowska oraz prof. Jan Klimek – to tylko niektóre nazwiska osób występujących podczas tych dwóch spotkań. Na obydwu konferencjach na pewno będzie rodzinnie, wyjątkowo i intrygująco. Jest to okazja, żeby dowiedzieć się więcej na temat rodzinnej przedsiębiorczości w Polsce, porozmawiać z ekspertami oraz zgłosić chęć udziału w projekcie.”

„Związek Rzemiosła Polskiego – jako współorganizator spotkań – zaprasza właścicieli i przedstawicieli rodzinnych przedsiębiorstw oraz wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną tematyką do udziału w konferencjach i projekcie.”

Więcej: witrynawiejska.pl
LINK
20.08.2010