Wieczór Branżowy na Targach Polagra Food 2008

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP serdecznie zaprasza do udziału w Wieczorze Branżowym, który odbędzie się 16 września w Poznaniu na terenie MTP. Tradycyjnie już podczas Targów Polagra organizowane jest Forum Rzeźników i Wędliniarzy. W tym roku będzie to już jego XIV edycja. W ramach Forum odbywają się prestiżowe konkursy wędliniarskie. Ich współorganizatorem jest Instytut Technologii Mięsa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Na zakończenie jak zawsze uhonorowani zostaną najlepsi z najlepszych – otrzymają dyplomy i statuetki. A sukces świętować będą podczas wspomnianego wieczoru. Patronat nad tą imprezą objął Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Organizacja tak dużego przedsięwzięcia wymaga zaangażowania znacznych środków finansowych, dlatego Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP proponuje wszystkim zainteresowanym przyjęcie roli Sponsora Strategicznego albo Sponsora Wspomagającego. Ze swej strony Stowarzyszenie zapenia możliwość umieszczenia banerów reklamowych, logo firmy na dyplomach, zaproszeniach, materiałach informacyjnych Forum i Wieczoru Branżowego, możliwość dołączenia gadżetów firmowych do materiałów informacyjnych, a przede wszystkim udział przedstawicieli firmy sponsorującej i zaproszonych przez nią gości w Wieczorze Branżowym. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Zainteresowani proszeni są o kontakt konkursywedliniarskie@o2.pl oraz pod numerami telefonów 790 406 774, 501 644 908, 502 597 002.

Więcej informacji w załączniku