Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 23/05/2018

W Pałacu Chodkiewiczów rozpoczął się Finał XVIII Ogólnopolskiego konkursu o zasadach BHP dla uczniów rzemiosła

W Pałacu Chodkiewiczów rozpoczął się Finał XVIII Ogólnopolskiego konkursu o zasadach BHP dla uczniów rzemiosła
Punktualnie o godz. 11.00 uczniowie zawodów rzemieślniczych, finaliści regionalni konkursu o zasadach bhp zasiedli do współzawodnictwa o tytuł najlepszego znawcy przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w XVIII etapie ogólnopolskim. „Bezpiecznie od startu”’- takie hasło przewodnie przyświeca edycji konkursu. Przesłanie ściśle związane z kształceniem zawodowym w rzemiośle.
Wszystkich uczestników i gości z Głównej Inspekcji Pracy, którzy współuczestniczą w organizowaniu Konkursu powitała Jolanta Kosakowska, dyrektor Zespołu Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej w Związku Rzemiosła Polskiego. W czasie, kiedy uczestnicy konkursu zasiądą do wypełniania finałowych testów, ich opiekunowie i towarzyszący goście wezmą udział w seminarium-warsztatach antystresowych, które poprowadzi Marta Bem.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród przewidziane jest na godz. 14.00 . W gali weźmie udział zastępca Głównego Inspektora Pracy Bogdan Drzastwa oraz Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jan Gogolewski.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018