Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 30/01/2013

Urzędy skarbowe szkolą przedsiębiorców

W ostatnim czasie urzędy skarbowe przeprowadzają coraz więcej szkoleń na temat prawa podatkowego dla przedsiębiorców. Najbliższa sera spotkań  Koninie już w lutym. Sobota 16 marca to dzień otwarty w urzędach skarbowych w całej Polsce.

Członkowie Cechu Rzemiosła Różnych w Koninie mogą zgłosić się na spotkanie, które obędzie się już 4 lutego o godz. 10 w siedzibie cechu przy ulicy 3 Maja 48.

Szkolenia przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych odbędą się 7 i 8 lutego o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Koninie(Zakładowa 7, budynek A,I piętro, sala 107). Na spotkania można zgłaszać się od 1 lutego.

Dodatkowo 16 marca 2013 roku urzędy skarbowe w całej Polsce organizują dzień otwarty. Można wtedy złożyć PIT osobiście i poprosić urzędnika o wstępną weryfikację i poradę w sprawie ulg podatkowych. O godzinach, w których urzędy będą przyjmować interesantów najlepiej dowiedzieć się na stronie internetowej urzędu lub bezpośrednio w placówce.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018