Terenyinwestycyjne.info: Jak co roku rozdano Złote i Platynowe Laury 2010

„Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, potrafiących połączyć wielopokoleniowe tradycje z nowoczesnością. Firm, które znakomicie odnajdują się na rynku krajowym i zagranicznym, inwestują w nowe technologie i tworzą kolejne miejsca pracy.” – czytamy na portalu terenyinwestycyjne.info.

„Związek Rzemiosła Polskiego, który jest jego organizatorem, chce dzięki temu promować ludzi i organizacje, które potrafią sprostać konkurencji, wykazują się profesjonalizmem w zarządzaniu i logistyce, a także dbają o dobrą markę polskich firm.”

„O nagrodę rywalizują rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, czytelnicy miesięcznika „Mała Firma”, a także sami przedsiębiorcy.”

„Jak co roku, Złote i Platynowe Laury trafiły do przedsiębiorców, którzy podjęli konkretne działania na rzecz rozwoju MŚP w Polsce i udowodnili, że mimo nie zawsze sprzyjających warunków, można inwestować i rozwijać firmę, a chcąc utrzymać się w czołówce najlepszych, trzeba wprowadzać innowacyjne rozwiązania i śmielej korzystać z unijnych dotacji.”

Więcej: terenyinwestycyjne.info
LINK
6.11.2010