Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 25/03/2009

Targi DREWOOD 2009 zakończone

W dniu 22 marca zakończyły się VI Międzynarodowe Targi Drewna we wrocławskiej Hali Stulecia. Swoje możliwości zaprezentowały 74 firmy – producenci i dystrybutorzy maszyn oraz narzędzi do obróbki drewna. Na takiej imprezie nie mogło też zabraknąć tartaków, producentów schodów, parkietów i więźby dachowej.

W tym roku ekspozycję odwiedziło ponad 15 tys. osób. Przez trzy dni prowadzono liczne rozmowy biznesowe, które być może zaowocują w przyszłości działaniami handlowymi. Targom towarzyszyły seminaria branżowe dotyczące m.in. certyfikacji wyrobów drzewnych i skutków kryzysu gospodarczego oraz sposobów jego pokonania.

Ostatni dzień DREWOOD zdominowała gala wręczenia nagród Grand Prix i wyróżnień. Grand Prix w kategorii produkt otrzymała firma ARDI za deski podłogowe z niespotykanych i rzadkich gatunków drzew. Natomiast w kategorii najciekawsze stoisko bezkonkurencyjna okazała się firma Magbos / Gebruder Noak. Według jury to stoisko stanowiło kwintesencję charakteru wrocławskich targów. Produktem wyróżnionym został rębak do odpadów tartacznych produkcja firmy Teknamotor, a wyróżnienie w kategorii najciekawsze stoisko przyznano firmie Wiązary Burkietowicz – za efektowny wystrój i interaktywny charakter stoiska. Zarówno organizatorzy jak i sami wystawcy tegoroczne targi uznali za bardzo udane.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018