Targi DREWOOD 2008 zakończone!

W dniach 7-9 marca 2008 odbyły we Wrocławiu III Międzynarodowe Targi Przemysłu Drzewnego DREWOOD 2008. Impreza zgromadziła 70 wystawców z Polski, Czech, Niemiec oraz Estonii. Poza targami DREWOOD w Hali Stulecia odbywały się jednocześnie Targi Budownictwa TARBUD, na których swoją ofertę prezentowało m.in. 31 firm związanych z przemysłem drzewnym. Tegoroczną edycję targów odwiedziła rekordowa ilość osób – aż 25 tysięcy. Jest to wielki sukces organizatorów. Piękna pogoda sprzyjała przede wszystkim wystawcom, którzy prezentowali się na terenach zewnętrznych.

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą wiodących na polskim rynku firm z sektora drzewnego. Targi zdominowały przedsiębiorstwa produkujące lub dystrybuujące maszyny i narzędzia do obróbki drewna. Szeroką gamę produktów oraz usług zaprezentowały także tartaki i zakłady stolarskie.

DREWOOD 2008 odwiedzili również przedstawiciele branży. Tradycyjnie najwięcej handlowców pojawiło się w pierwszy dzień targów, czyli w piątek. Dla nich przede wszystkim przeznaczone było spotkanie zorganizowane przez Związek Polskie Okna i Drzwi dotyczące Normy Europejskiej, znakowania wyrobów znakiem CE oraz Zakładowego Systemu Kontroli Produkcji. W seminarium mogli brać udział wszyscy chętni. Natomiast w sobotę w zamkniętym spotkaniu uczestniczyli członkowie Lubuskiej Organizacji Pracodawców.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów DREWOOD, które odbędą się wiosną 2009 roku.

Więcej informacji na temat DREWOOD 2007 w załączniku