Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 17/03/2008

Rzeczpospolita: Polski rynek skusił rzemieślników z Lombardii

„Lombardia słynie z wysokiej jakości ręcznie produkowanych towarów, które znajdują nabywców na całym świecie. Dotychczas zagraniczne przedstawicielstwa handlowe, finansowane przez lombardzkie władze lokalne i organizacje branżowe, działały w Moskwie i Hongkongu. Wiosną pojawią się też w Warszawie – i to aż trzy” – informuje Rzeczpospolita.

„– Polska to duży rynek i widzimy tu wielki potencjał. Otwieramy przedstawicielstwa, by każdy mógł przyjść, obejrzeć naszą ofertę i porozmawiać o szczegółach. Może liczyć na bezpośredni kontakt z konkretną firmą – mówi „Rzeczpospolitej” Domenico Zambetti, asesor ds. rzemiosła i usług regionu Lombardia. – Model współpracy, który proponujemy, to nie ulica jednokierunkowa. Mają na niej zyskać obie strony”.

„Przedstawicielstwa w Warszawie mają na razie działać testowo – jeśli się sprawdzą, nie jest wykluczone, że podobne zostaną otwarte także w innych polskich miastach”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018