Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 21/04/2010

Spotkanie konsultacyjne w Poznaniu

16 kwietnia 2010 roku w Politechnice Poznańskiej odbyła się konferencja regionalna dla przedstawicieli oświaty i innych osób zainteresowanych kształceniem z terenu województwa wielkopolskiego. Była to kolejna konferencja z cyklu konferencji  informacyjno - konsultacyjnych dotyczących planowanych zmian w systemie kształcenia, organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej od stycznia do kwietnia br.   

Środowisko rzemieślnicze było reprezentowane przez przedstawicieli z Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu oraz przez pracowników i członków organizacji zrzeszonych w Izbie.

Głównym celem proponowanych przez Ministerstwo zmian jest dostosowanie oferty edukacyjnej szkół zawodowych do aktualnych potrzeb rynku oraz podniesienie efektywności kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Szczegółowe informacje w dziale „Działalność środowiska rzemieślniczego”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018