Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 30/09/2016

Rzemiosło na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD

Zakończyła się właśnie kolejna edycja targów - największych i najważniejszych dla branży spożywczej. Jak zawsze POLAGRA FOOD gromadzi wystawców z Polski i zagranicy. To nie tylko producenci ale także handlowcy poszukujący najlepszych produktów dla sieci handlowych , hurtowni i sprzedawców detalicznych. Targi to także okazja do  prezentacji nowatorskich rozwiązań, produktów wysokiej jakości, a przede wszystkim otwarcie na  nowe kierunki dla rozwoju biznesu.

Od wielu już lat jest to także okazja do zaprezentowania Polsce jak ogromny potencjał tkwi w branży spożywczej Wielkopolskiego  Rzemiosła. Przez cztery dni trwania Międzynarodowych Targów  Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD  bardzo efektowanie zaprezentowali się nasi piekarze cukiernicy a także wędliniarze i kucharze. Odbyło się bardzo wiele tematycznych spotkań , pokazów i prezentacji.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018