Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 11/06/2008

Rzemieślnik Roku 2007

"To docenienie moich wieloletnich starań w branży" - mówi Feliks Landowski - "Rzemieślnik Roku 2007". Ten prestiżowy tytuł nadaje Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy rzemieślnikom, którzy mają wpływ na rozwój oraz kształtowanie się charakteru rzemiosła w województwie kujawsko - pomorskim.

Laureatem tegorocznego honorowego tytułu został, cytowany wyżej, pan Feliks Landowski, właściciel firmy Landowscy Opon-Lan, która powstała w 1977 roku. Kapituła Konkursu wybierała zwycięzcę spośród 11 kandydatów rekomendowanych przez organizacje rzemieślnicze z naszego regionu. O werdykcie rozstrzygnęła kwestia osiągnięć w danej branży oraz profesjonalizm. Pan Feliks Landowski wyróżnił się osiągnięciami w swojej branży, jakością świadczonych usług, profesjonalnym zarządzaniem, a także umiejętnością dostosowywania się do wymogów unijnych oraz skuteczną rywalizacją z konkurencją.

Dbając o zachowanie wielowiekowej tradycji rzemieślniczej, opartej o takie cechy jak: uczciwość, rzetelność i wysoka jakości wykonywanej pracy, Kapituła Konkursu wyróżniła ponadto pana Piotra Jóźwiaka, prowadzącego Piekarnię-Ciastkarnię Jóźwiakowie w Inowrocławiu oraz pana Jana Szylinga właściciela Cukierni-Piekarni w Włocławku.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018