Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 27/03/2009

Puls Biznesu: Strona rządowa pozytywnie o uzgodnieniach związków i pracodawców

„Strona rządowa Komisji Trójstronnej pozytywnie odnosi się do uzgodnionych między związkami zawodowymi i pracodawcami propozycji rozwiązań antykryzysowych - poinformował resort gospodarki” – czytamy w Pulsie Biznesu.
„Dwustronnie uzgodnione propozycje działań dla ograniczenia skutków kryzysu w Polsce, dotyczą zmian w wynagrodzeniach i świadczeniach socjalnych, na rynku pracy i w polityce gospodarczej - podało w piątek wieczorem w komunikacie biuro prasowe ministerstwa.”

„Rozwiązania wynegocjowane między pracodawcami i związkami zawodowymi bez udziału rządu przedstawiono w piątek podczas posiedzenia prezydium Komisji Trójstronnej.”

„Resort podał, że strona rządowa Komisji pozytywnie odniosła się do tych propozycji. Wyniki rozmów w Komisji zostaną przedstawione rządowi na najbliższym posiedzeniu. Szczegóły uzgodnionych rozwiązań mają być przedstawione w najbliższych dniach. W Komisji Trójstronnej uczestniczą ze strony związkowej przedstawiciele Forum Związków Zawodowych, NSZZ "Solidarność" i Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych a ze strony pracodawców Business Centre Club, Konfederacja Pracodawców Polskich, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych "Lewiatan" i Związek Rzemiosła Polskiego.”

Więcej: LINK

Puls Biznesu
27.03.2009

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018