Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 03/03/2009

Pożegnanie

Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego 2009 roku pożegnał się z nami na zawsze w wieku 87 lat śp. Dionizy Prasek - wieloletni współpracownik, wysokiej klasy rzemieślnik i zaangażowany działacz.

Pełnił szereg ważnych funkcji społecznych. Założyciel i Honorowy Starszy Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie, długoletni Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Cechu, Prezes Izby Rzemieślniczej w Warszawie i długoletni Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Izby, wielokrotny delegat Izby na Kongres Związku Rzemiosła Polskiego.

W swoim działaniu zawsze był oddany dla ludzi, a szczególnie dla rzemiosła warszawskiego. Uhonorowany wieloma odznaczeniami, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Medalem Prymasowskim i najwyższym wyróżnieniem w rzemiośle – „Szablą Kilińskiego”.

Rodzinie i Najbliższym zmarłego przekazujemy wyrazy szczerego współczucia.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 5 marca 2009 r. o godz. 11.00 w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie ul. Świętojańska 8, po którym nastąpi wyprowadzenie na cmentarz Służew ul. Wałbrzyska

Zarząd Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018