Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 24/09/2018

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Związek znalazł się wśród instytucji zaproszonych do zgłaszania kandydatów do nagrody. Na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP udostępniona została zakładka poświęcona Nagrodzie Gospodarczej z informacjami dotyczącymi tegorocznej edycji, a także wnioskami do nagrody z siedmiu kategorii.

W związku z prośbami wielu Instytucji Zgłaszających o przedłużenie terminu przesyłania wniosków w XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, po konsultacjach z przewodniczącym Kapituły Nagrody prof. Krzysztofem Opolskim i jego zgodzie, termin przesyłania wniosków został przedłużony do 1 października br. do godz. 24.00. Informacje o zmianie terminu znajdują się w zakładce Harmonogram Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP pod linkiem Nagroda Gospodarcza Prezydenta.

W tym roku pojawiła się nowa kategoria „Firma Rodzinna”. Właśnie w  niej  rzemieślnicze firmy rodzinne mają ogromną  szansę na nominowanie i  zdobycie Nagrody.

Wnioski prosimy przesyłać do Związku Rzemiosła Polskiego do 1 października br. tradycyjną pocztą do Zespołu Rozwoju Przedsiębiorczości (Pani Halina Matejek).

Prosimy o wypełnianie każdej rubryki, która znajduje się w formularzu wniosku. Bardzo ważny jest podpis właściciela lub zarządzającego zgłoszoną firmą.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (22 50 44 304 lub 22 50 44 276).

Link: http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/

 

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018