Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Gospodarka

Opublikowano 22/01/2010

O stanowisku ZRP w sprawie strategii UE 2020 w Programie III Polskiego Radia

W czwartek 21 stycznia br. Dyrektor Zespołu Koordynacji Spraw Europejskich Edyta Doboszyńska przedstawiła w programie „Bardzo Ważny Problem Europejski” (Program III Polskiego Radia) stanowisko ZRP na temat przyszłej strategii UE 2020.

„Mamy nadzieję, że zasygnalizujemy poprzez to stanowisko problemy, które są najbardziej istotne dla tych najmniejszych firm: mikro-, małych i rzemieślniczych” – mówiła Edyta Doboszyńska.

„Strategia jest zawsze ogólnym dokumentem, ale stanowi punkt wyjścia dla wszelkich programów, projektów i działań legislacyjnych. Jeśli zwrócimy na coś uwagę na etapie strategii, to mamy dużo większą szansę, że na etapie operacjonalizacji tych założeń będziemy mieli również wiele do powiedzenia i nasz głos zostanie wysłuchany” – tak Edyta Doboszyńska wyjaśniała cel dokumentu przygotowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego.

Więcej: Polskie Radio III

Materiał dostępny w archiwum Działu Informacji i Promocji ZRP.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018