Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 16/04/2009

Nagroda im. Haliny Krahelskiej

Związek Rzemiosła Polskiego informuje, że została uruchomiona kolejna edycja Nagrody im. Haliny Krahelskiej. Nagroda przyznawana jest od 1989 r. przez Głównego Inspektora Pracy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie prewencji zagrożeń zawodowych, nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, jego popularyzacji, a także projektowania i wdrażania bezpiecznych technik i technologii w zakresie ochrony pracy. Upamiętnia postać aktywnej działaczki niepodległościowej, wieloletniego inspektora pracy, w tym również zastępcy głównego inspektora w II Rzeczypospolitej, autorki wielu opracowań dotyczących ochrony pracy, zamordowanej przez hitlerowców w KL Ravensbrück.

Zgłoszenia kandydatów ze środowiska rzemieślniczego należy przesyłać do Związku Rzemiosła Polskiego w terminie do 22 czerwca 2009 roku załączając: zdjęcie kandydata do nagrody w wersji papierowej (kolor, wymiar 3,5 x 4,5cm) i elektronicznej oraz dane umożliwiające szybki kontakt z kandydatem.

Szczegółowe informacje w załączniku oraz na stronie LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018