Międzynarodowa wystawa słodkości w Rimini

W dniach 22-26 stycznia 2011 roku w Rimini we Włoszech odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Lodów, Słodyczy i Wyrobów Piekarniczych – SIGEP. Udział w edycji zgłosiło ponad 700 wystawców.

 

Organizatorzy przygotowali bogaty program konferencyjny i seminaryjny. Zaprezentowane zostaną nowe technologie i ciekawe rozwiązania dla sektora cukierniczego, piekarniczego i lodziarstwa.

 

Co roku SIGEP potwierdza, że jest największym organizatorem najbardziej urozmaiconych i smakowitych targów dla rzemieślników.  W 2010 roku, Sigep gościł profesjonalistów z ponad 150 krajów i zanotował 5.2 proc. wzrostu wśród zagranicznych gości w porównaniu z 2009 rokiem.

 

Podczas targów będzie można zapoznać się z łańcuchem dystrybucji: od importera do sklepu detalicznego. SIGEP gwarantuje również ok. tysiąca biznesowych spotkań, na których można zawiązać współpracę z   nabywcami, importerami i hurtownikami.

 W czasie trwania imprezy prezentuje się wielu znakomitych cukierników, producentów czekolady, piekarzy, właścicieli restauracji, barmanów, twórców pizzy, producentów makaronów i wielu innych.

 

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami odsyłamy do Przedstawicielstwa Targów Rimini w Polsce: biuro@riminitargi.pl