Konferencja – Wsparcie biznesu w fazie rozwoju – gdzie i jak pozyskać zwrotne wsparcie publiczne?

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji 2007-2013 (CIP) dla polskiego rynku finansowego przy Związku Banków Polskich zapraszają na konferencję „Wsparcie biznesu w fazie rozwoju – gdzie i jak pozyskać zwrotne wsparcie publiczne?”.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada w Centrum Konferencyjnym przy Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul Jordana 18 w godz. 10.30 -13.30.

Konferencja odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia MŚP.  Podczas spotkania będzie można zapoznać się z aktualnymi możliwościami pozyskiwania finansowania zwrotnego na rozwój firmy ze środków UE , w tym w ramach Programu Ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji 2007-2013, jak również pozyskania informacji o planowanych formach wsparcia zwrotnego w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Dla osób zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami przewidziano konsultacje indywidualne z prelegentami po zakończeniu konferencji.

Więcej informacji: LINK