Inwestycjawkadry.pl: Projekt Firmy Rodzinne rekrutuje Łódź

„Dogodne połączenia kolejowe między Warszawą a Łodzią zobowiązują: bez wątpienia trzeba nawiązać bliższą współpracę. Dlatego Projekt Firmy Rodzinne postanowił zorganizować tam kolejne spotkanie promujące tematykę rodzinnej przedsiębiorczości. Zapraszamy już 9 września o godzinie 11.00.” – czytamy na portalu inwestycjawkadry.pl.

„Pierwsza edycja szkoleń w projekcie Firmy Rodzinne jest w toku, wciąż zgłaszają się nowi chętni, przygotowywana jest druga i trzecia tura, do której zapraszane są zmotywowane i chętne do nauki firmy.  Żeby zapewnić różnorodność firm biorących udział w Projekcie, organizatorzy tym razem postanowili zwerbować łódzkich przedsiębiorców – stąd pomysł kolejnej konferencji przygotowanej w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.”

„Spotkanie to szansa, żeby zdobyć wstępną wiedzę o firmach rodzinnych w Polsce, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się więcej o nietypowych szkoleniach z zakresu Projektu Firmy Rodzinne. A kto chce, będzie również mógł wstępnie przystąpić do procesu rekrutacji.”

„Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Inicjatywa Firm Rodzinnych zapraszają właścicieli firm rodzinnych oraz wszystkich zainteresowanych tą niecodzienną tematyką.”

„Spotykamy się 9 września o godzinie 11.00 przy ulicy Gdańskiej 121.”

„Współorganizator: Związek Rzemiosła Polskiego.”

Więcej: inwestycjawkadry.pl
20.08.2010