Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 05/11/2012

III Forum Open Days w Warszawie

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na  III Forum Open Days Mazowsze,  które w dniach 14-15 listopada odbędzie się w hotelu Novotel w Warszawie.

W trakcie spotkania zostaną poruszone zagadnienia dotyczące preferencyjnych pożyczek i poręczeń kredytowych dla przedsiębiorców i samorządów, tzw. mechanizmy zwrotne
z programu RPO WM. W programie będą także informacje o nadchodzącym konkursie dotacji na projekty z zakresu gospodarki odpadami, który uruchomiony zostanie jeszcze w tym roku.

Dwudniowe forum ma charakter konferencyjno–wystawienniczy. Na pytania uczestników będą odpowiadać eksperci specjalizujący się w dotacjach unijnych oraz beneficjenci, którzy już skorzystali ze środków RPO WM i chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z procesu aplikowania i rozliczania europejskiego wsparcia.
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 7 listopada.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia nocleg dla osób spoza Warszawy i jej okolic.
Program Forum: LINK
Ankieta zgłoszeniowa:
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018