Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: komisje problemowe

Opublikowano 31/05/2008

Gazeta Olsztyńska: Młodzi rzemieślnicy znowu na podium

„Po raz ósmy w Warszawie młodociani rzemieślnicy walczyli o najwyższe laury w ogólnopolskim konkursie wiedzy o zasadach bhp i po raz ósmy w szranki o miano najlepszych stanęli także uczniowie z Lubawy. Leszek Gucejt został wicemistrzem. Udział młodocianych rzemieślników z lubawskich zakładów pracy na finale ogólnopolskim konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy stał się już tradycją”.

”Dobrą tradycją są też najlepsze wyniki, jakie na finale uzyskują nasi reprezentanci. Tej tradycji stało się zadość także w tym roku — trzecioklasista Leszek Gucejt, uczący się stolarskiego rzemiosła w zakładzie „Szynaka-Meble” zajął w Warszawie 2. miejsce i tytuł wicemistrza. W konkursie brał też udział Kamil Wąsiewski, szlifujący stolarski fach w firmie „Oristo Meble”, który wraz z Leszkiem reprezentował warmińsko-mazurskich młodocianych po sukcesie i zdobyciu 2. miejsca w półfinale wojewódzkim. Kamilowi zabrakło jednak szczęścia i w Warszawie zajął 20. miejsce wraz z kilkoma innymi uczestnikami. Ale i tak lubawskie rzemiosło ma prawo do dumy, zwłaszcza, że poziom na finale był wysoki”.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018