Forum Olsztyn 24: Bezpłatne szkolenia z PR i komunikacji

Forum Olsztyn 24: Bezpłatne szkolenia z PR i komunikacji

„Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Związek Rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego” – czytamy na Forum.

„Szkolenia odbywać się będą w okresie marzec 2011-kwiecień 2012 r. Najbliższe szkolenia odbędą się:
– 27-29 kwietnia – Olsztyn
– 11-13 maja – Zielona Góra
– 25-27 maja – Lublin”
 
„Projekt skierowany jest do pracodawców (właścicieli) i pracowników kadry zarządzającej (kierowników) oraz menedżerskiej reprezentujących sektor mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw różnych branż. Szkolenia będą się odbywać na terytorium całej Polski w cyklach 3-dniowych dla grup 20-osobowych. Szkolenia stacjonarne zostaną uzupełnione szkoleniami e-learningowymi”.

„Wiedza zdobyta na szkoleniach ułatwi skuteczne komunikowanie się z otoczeniem oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. PR pomaga w zarządzaniu firmą, motywowaniu pracowników i promowaniu swojej marki czy produktów i usług”.
 
„Szczegółowe informacje na temat Projektu, Regulamin Rekrutacji, dokumenty rekrutacyjne oraz harmonogram szkoleń znajdą Państwo na stronie internetowej www.pr4msp.pl. Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@pr4msp.pl”

Więcej:
LINK:
15.04.2011