Bezpłatna Baza Ofert Kooperacyjnych (BCD)

Sieć Enterprise Europe Network, powołana przez Komisję Europejską w ramach Programu Ramowego na Rzecz Konkurencyjności i Innowacji, oferuje możliwość bezpłatnej rejestracji firm w Bazie Ofert Kooperacyjnych.

Ośrodek Sieci Enterprise Europe Network, działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zaprasza polskich przedsiębiorców i instytucje branżowe do skorzystania z możliwości, jakie oferuje bezpłatna Baza Ofert Kooperacyjnych (Business Cooperation Database – BCD).

Baza ta zawiera profile firm z krajów, w których funkcjonują ośrodki sieci Enterprise Europe Network. Przedsiębiorcy poszukujący partnerów biznesowych mają możliwość znalezienia m.in. producentów, dystrybutorów, przedstawicieli handlowych czy podwykonawców za granicą. Oferty współpracy są rozpowszechniane przez ośrodki Enterprise Europe Network za granicą, izby, stowarzyszenia gospodarcze i zamieszczane na stronach internetowych partnerów, w publikacjach, biuletynach itp.

Usługi te są bezpłatne.

Rejestracja przedsiębiorców w bazie BCD jest możliwa poprzez uzupełnienie profilu firmy, zarówno on-line, jak również poprzez wypełnienie i odesłanie (w wersji elektronicznej lub faksem) formularza rejestracyjnego.

Więcej informacji: LINK
Formularz rejestracyjny: LINK