Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 10/02/2021

ZRP poparł Stanowisko partnerów społecznych w Radzie Dialogu Społecznego ws. zapowiadanego przez rząd podatkowi od reklam

Partnerzy społeczni w Radzie Dialogu Społecznego popierają protest prywatnych mediów przeciwko zapowiadanemu przez rząd wprowadzeniu podatku od reklam.

"Nowy podatek osłabi prywatne media w Polsce, może nawet zagrozi ich istnieniu, uderzy w najważniejsze źródło ich przychodu, czyli reklamę, ograniczy rozwój branży oraz pogorszy jej konkurencyjność" -piszemy we wspólnym stanowisku.

"Bez silnych, pluralistycznych mediów trudno sobie wyobrazić konstruktywny i efektywny dialog społeczny na temat kierunków rozwojowych państwa oraz kształtowania warunków pracy i prowadzenia biznesu. Bez różnorodnych i niezależnych od władzy mediów trudno będzie prowadzić debatę publiczną opartą na faktach i różnorodnych argumentach"- apeluje ZRP wraz z partnerami społecznymi.

Pełna treść stanowiska tutaj>>

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018