Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 10/02/2021

W dzisiejszym numerze Dziennik Gazeta Prawna na temat stanu wdrażania PPK głos zabrał Dyrektor Zespołu Samorządowo-Organizacyjnego ZRP, Członek Zespołu problemowego RDS ds. prawa pracy.

W dzisiejszym numerze Dziennik Gazeta Prawna oraz na portalu gazetaprawna.pl, na temat stanu wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych głos zabrał Dominik Robacki, Dyrektor Zespołu Samorządowo - Organizacyjnego ZRP, Członek Zespołu problemowego ds. Prawa Pracy RDS.

Epidemia koronawirusa wydrenowała kieszenie zarówno pracodawców, jak i pracobiorców. W tak trudnej sytuacji gospodarczej każda złotówka wychodząca z portfela bieżących dochodów jest przez wszystkich szczególnie analizowana – wskazuje Dominik Robacki ze Związku Rzemiosła Polskiego.

Na plus należy ocenić choćby intuicyjne aplikacje pozwalające w prosty sposób administrować proces i udział w PPK od strony pracodawcy – podkreśla.

Dyrektor wskazuje również, że pracownicy bardzo często nie wierzą, że będą mogli skorzystać z zaoszczędzonych pieniędzy w PPK.

 

ŻRÓDŁO->https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/8091983,pracownicze-plany-kapitalowe-pandemia-nie-pomogla-ppk.html?fbclid=IwAR0QcGSV25eEibfnrLpGAvFNGfPmW1-tXByP4NUFpfNa_npPIPQRiR65iFo

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018