Zostań bezpłatnie wystawcą Małopolskich Targów Innowacji 2013

Rozpoczęła się rekrutacja na wystawców Małopolskich Targów Innowacji 2013. Lokalne przedsiębiorstwa, instytucje otoczenia biznesu, instytucje naukowe i klastry już mogą składać zapotrzebowanie na bezpłatne stoiska.

Udział w Targach to doskonała okazja dla każdej firmy na dodatkową promocje. Tegoroczne Targi odbędą się już 5 czerwca. Dla innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski organizatorzy przygotowali 30 miejsc targowych. Kolejnych 20 zarezerwowanych jest dla wystawców instytucjonalnych. Przedsiębiorcy, którzy zechcą zostać wystawcami muszą wykazać się wdrożonymi lub opracowanymi innowacjami, osiągnięciami docenionymi w konkursach oceniających innowacyjność oraz / lub działalnością świadczącą o opłacalności i potrzebie współpracy z naukowcami. Przedsiębiorcy podczas edycji zaprezentują dobre przykłady i udowodnią, że warto stawiać na innowacje. Rolą wystawców instytucjonalnych będzie przedstawienie oferty, którą kierują do przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie wsparcia innowacji – ich finansowania, opracowania czy też wdrożenia.

W ramach oferty gwarantowane jest stoisko pod namiotem usytuowanym na krakowskim Małym Rynku. Każde stoisko będzie wyposażone w zabudowę oraz podstawowe elementy meblowe. Wszyscy wystawcy zostaną opisani w katalogu konferencyjnym, w Internecie, a najbardziej innowacyjni nawet w prasie.

Formularz zgłoszeniowy należy nadsyłać do dnia 5 kwietnia.
 
Więcej: LINK