Znamy już nominowanych do konkursu „Teraz Polska”

We wtorek 8 maja na warszawskim Torwarze ogłoszono listę nominowanych w konkursie „Teraz Polska”. W XXII edycji zmierzyło się 76 uczestników – najlepszych pod względem jakości produktów i usług, innowacji oraz gmin. Zwycięzców poznamy 11 czerwca podczas uroczystej Gali w Teatrze Wielkim.

Każdego roku do rywalizacji stają firmy, które liczą na potwierdzenie walorów jakościowych, technologicznych i użytkowych swoich produktów oraz usług. Wśród firm nominowanych w tegorocznej edycji znalazły się także firmy rzemieślnicze, m.in. Firma Polpain-Putka Sp. z o.o. oraz Bracia Bertrand Sp. z o.o.

W sumie do Godła nominowanych zostało 76 uczestników, z czego 32 stanowią produkty, 18 – usługi, 8 – innowacje, 14 – gminy a 4 – inwestycje zagraniczne.

Od tego roku mamy kolejna kategorię – inwestycje zagraniczne. Organizatorzy chcieli w ten sposób wyróżnić firmy, które prowadząc działalność na terenie innego kraju promują tam Polskę oraz te z zagranicznych przedsiębiorstw, które z sukcesem działają w Polsce i jednocześnie nie zapominają o pracy, jaką Polacy wkładają w rozwój działalności ich firmy. Michał Lipiński, szef Konkursu „Teraz Polska” poinformował podczas konferencji, że w tym roku w związku z 20 edycją konkursu zostanie przyznana nagroda specjalna w kategorii „imprezy społeczne”.

 

Nominacje usługi: LINK

Nominacje Inwestycje:LINK

Nominacje Gminy:LINK

Nominacje Produkty:LINK

Nominacje Innowacje:LINK