Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 15/05/2012

Już dziś Ogólnopolski Konkurs wiedzy o zasadach bhp

Dzisiaj w Warszawie o godz. 11.00 rozpoczyna się II etap Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bhp dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. Do siedziby Związku Rzemiosła Polskiego przyjeżdżają laureaci etapów regionalnych by zawalczyć o zwycięstwo i główną nagrodę – skuter.

XII edycja konkursu podobnie jak wszystkie poprzednie odbywa się pod patronatem Anny Tomczyk - Głównego Inspektora Pracy i Jerzego Bartnika - Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów zawodu w rzemiośle. Jest on adresowany do uczniów rzemiosła, praktykę u rzemieślników. Najlepsi będę musieli się wykazać wiedzą w zakresie prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, a także dotyczącą szkolenia podstawowego z zakresu prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, ppoż. oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018