Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 02/09/2008

Zmiana terminu Wystawy Wyrobów Rzemiosła Artystycznego

Cech Rzemiosł Artystycznych w Częstochowie informuje, że w porozumieniu z Przewodniczącym Ogólnopolskiej Komisji Rzemiosł Artystycznych ZRP Adamem Gołembowskim, Cech zmienił termin Wystawy Wyrobów Rzemiosła Artystycznego w Częstochowie na 8 – 29.10.2008 r.

Na zmianę terminu wpłynęły sygnały osób, które nie mogły zgłosić wcześniej swojego udziału w wystawie ze względu na okres urlopowy. Z uwagi na rangę imprezy organizatorzy chcą umożliwić uczestnictwo wszystkim chętnym. To bardzo ważne, aby wystawa ta prezentowała szerokie możliwości polskiego rzemiosła artystycznego z bogatym wzornictwem i wysoką jakością wyrobów.

Zgłoszenie udziału należy przesyłać na załączonym formularzu do 25 września br. Wyroby na wystawę będą przyjmowane w dniach 29 i 30 września br. w godz. 10 – 15.00 pod adresem: Częstochowa, ul. 7 Kamienic, Pawilon Wystawowy „A” w Parku im. St. Staszica (wejście od strony Jasnej Góry). Wystawcy proszeni się o sporządzenie w dwóch egzemplarzach wykazu wyrobów, które zostaną przekazane na wystawę. Likwidacja imprezy nastąpi w dniach 30 i 31 października br. w godz. 10 – 15.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018