Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 08/10/2009

Złoto i Platyna 2009 przyznane

Konkurs o Złoty i Platynowy Laur został rozstrzygnięty. Laureatami tegorocznej XIII edycji konkursu organizowanego przez Małą Firmę przy współudziale Związku Rzemiosła Polskiego oraz Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług zostali przedsiębiorcy, którzy mimo kryzysu gospodarczego i niesprzyjających dla rozwoju firm warunków sprawdzili się jako menadżerowie i umocnili swoją pozycję na rynku.

 

Laureatami Platynowego Lauru 2009 zostali:
Andrzej Danek - FPHU DANEK, Antoni A. Askaldowicz - PIB Askaldowicz,  Marek Scelina - Brzeskie Centrum Handlowe MARKO,  Krzysztof Krysiak - MEBLE Krysiak,  Tadeusz Zdunek - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zdunek, Mateusz Nowacki - MODA i URODA, Ryszard Stopa – Kancelaria Radcy Prawnego oraz Warszawska Izba Przedsiębiorców.

 

Laureatami Złotego Lauru 2009 zostali:
- ze środowiska rzemieślniczego:
Józef Jasica, Andrzej Stawiarski, Wiesław Leśniak, Jerzy Jankowski, Henryk Nowok, Dariusz Hodkowski, Maria Włodarz, Jarosław Kamiński, Leon Hoffman, oraz Andrzej Bator, Mirosław Bator, Arkadiusz Kaliński i Leszek Dalba.
 - ze środowiska kupieckiego: Tadeusz Koc, Wanda Siodłowska, Bogumiła Polańska, Jerzy Kowalewski, Wiesław Wróblewski, Lech Zaborowski,  Mirosław Roszko i Lesław Janeczko, Robert Dybalski, Sylwester Pyzik, Jakub Mastalski oraz Wojciech Rusiński.

 

Uroczysta Gala wręczenia Laurów odbędzie się 28.10.2009 roku
w Pałacu Chodkiewiczów, przy  ul. Miodowej 14 w Warszawie.
Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11.30 w Sali im. J. Kilińskiego.

 

Przypomnijmy, że o prestiżową nagrodę, co roku rywalizują rzemieślnicy, kupcy i przedsiębiorcy zarówno zrzeszeni w organizacjach, jak i spoza nich. Kandydatów do nagrody rekomendują izby rzemieślnicze, cechy, zrzeszenia kupieckie, czytelnicy miesięcznika Mała Firma, a także sami przedsiębiorcy.

 

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, potrafiących połączyć wspaniałe wielowiekowe tradycje z nowoczesnością. Firm, które umiejętnie poruszają się po rynku krajowym i zagranicznym, inwestując w nowe technologie i tworząc kolejne miejsca pracy. Promujemy ludzi i organizacje, którzy potrafią sprostać konkurencji, wykazują się profesjonalizmem w zarządzaniu i logistyce, dbają o dobrą markę polskich firm. Platynowe statuetki tradycyjnie otrzymują firmy i organizacje, które wyróżniły się szczególnymi działaniami integrującymi środowisko oraz efektywną promocją w kraju i za granicą. Złote Laury zaś przyznawane są przedsiębiorcom, którzy podjęli konkretne działania na rzecz rozwoju MSP w Polsce inwestując i rozwijając firmy.

 

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018