Zaproszenie do udziału w wydarzeniu MOOD CONCEPT 2018

MOOD CONCEPT to wydarzenie dla osób poszukujących unikatowego designu i oryginalnego wzornictwa w ofercie mebli, oświetlenia, dekoracji i wyposażenia łazienki. To wydarzenie dla  wszystkich miłośników wnętrz i designu, którzy dbają o niepowtarzalny klimat swojego domu. Warto być z nami na wydarzeniu by poczuć się wyjątkowo w otoczeniu produktów renomowanych światowych marek takich jak: Smeg, Kartell, Rolf Benz, Bretz, Natuzzi, Huelsta, Team 7, Artemide, Art. of Loft, Frost, Stressless czy Ligne Roset.  Na ekspozycji podziwiać będzie można także kolekcje premium polskich marek, jak na przykład Klose, Livingroom czy Iker.

 „100% original design” – to deklaracja, której złożenie traktujemy bardzo poważnie. W związku
z tym na ekspozycji pojawią się tylko marki reprezentujące oryginalne wzornictwo. Gwarantem tej selekcji jest partner MOOD CONCEPT – Stowarzyszenie loveOriginal, dla którego promocja dobrego designu i kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów to strategiczne cele działań.

Oto co ciekawego zaplanowaliśmy …

W piątek 19 października odbędzie się konferencja pod hasłem „Inspiracja czy plagiat?”, a o godzinie 16.00 zapraszam na spotkanie z gwiazdą i ikoną włoskiego  wzornictwa, wieloletnim dyrektorem kreatywnym marki KARTELL Ferruccio Laviani, który przyleci specjalnie na MOOD CONCEP
by opowiedzieć jak ważną rolę pełni design w naszym życiu.

W sobotę 20 października będzie można zaczerpnąć inspiracji biorąc udział w FORUM ŁAZIENKA.PRO, podczas którego zaproszeni goście opowiedzą o trendach w urządzaniu łazienek. Ponadto dedykowani specjaliści przybliżą temat roli światła we wnętrzu, trendów w kolorach oraz jak będzie wyglądało mieszkanie przyszłości.

Niedziela 21 października to z kolei dzień, w którym będzie można dowiedzieć się więcej na temat projektowania wnętrz prywatnych i komercyjnych od znanych, uznanych i nagradzanych biur projektowych oraz posłuchać jaką wartość tworzy oryginalna sztuka we wnętrzu.

Zapraszamy do aktywnego spędzenia tego czasu z nami, naszymi wystawcami i gośćmi w otoczeniu unikalnych i oryginalnych wzorniczo produktów.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Panią Kingą Baczkun (tel. 691 021 458).

Miejsce: Centrum EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Data: 19 – 21 października 2018
Bilety: 20 zł (jednorazowe), 40 zł (weekendowe), do kupienia w bileteriach TIXER i TICKETMASTER

 

www.moodconcept.pl

(Grafika Google)