XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

W dniach 7-8 listopada w Sound Garden Hotel odbędzie się XIII już edycja Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. To największa impreza w Polsce skupiająca tak wielu przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

Obok podsumowania ostatniego roku oraz prognoz rozwoju rynku motoryzacyjnego w Polsce, organizatorzy zapraszają na panele poświęcone między innymi polskim i europejskim regulacjom prawnym, recyklingowi i regeneracji części motoryzacyjnych, a także sesje poświęcone kobietom w motoryzacji oraz osobom z niepełnosprawnością, którą poprowadzi Piotr Pawłowski, Prezes Fundacji Integracja. Panele będą prowadzone przez organizacje i instytucje, związane z sektorem części automotive, a także Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii,  które w tym roku aktywnie włączyło się w wydarzenie.

Więcej czasu poświęconego będzie na bezpośrednie spotkania z udziałem przedstawicieli branży. Obok spotkań B2B odbędą się także sesje zamknięte dla zaproszonych liderów przemysłu, handlu i usług motoryzacyjnych, a także spotkania z przedstawicielami najciekawszych motoryzacyjnych start-upów. Nowością na tegorocznym Kongresie będzie wystawa Przemysł 4.0, na której zaprezentowane zostaną technologiczne rozwiązania przyszłości.

Link: http://moto-konferencja.pl/

(Grafika: Google)