Zapraszamy na szkolenie z public relations w Zielonej Górze

Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenie z zakresu PR w małych i średnich przedsiębiorstwach, które odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 11-13 maja 2011 roku.

 

Szkolenia odbywają się w ramach projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP” realizowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Projekt przewiduje przeprowadzenie cyklu 26 szkoleń w największych miastach Polski, skierowanych do przedsiębiorców, kadry zarządzającej firmami oraz pracowników, którzy chcą poszerzyć swoja wiedzę, kwalifikacje i świadomość w obszarze public relations i komunikacji.

 

Podczas trzydniowych warsztatów poruszane będą kwestie związane z informacjami dotyczącymi PR. Uczestnicy szkolenia poznają cele, funkcje i strategie public relations. Poznają metody komunikacji wewnętrznej i strategie działania w kryzysie. Dowiedzą się na czym polega PR produktowy, jakie znaczenie dla firmy maja działania lobbingowe i co dają kontakty z mediami.

 

Spotkania stacjonarne są uzupełniane warsztatami e-learningowymi, dzięki którym kursanci mają możliwość konsultowania się z ekspertem i wymiany doświadczeń pomiędzy sobą.

Szkolenia zakończą się w kwietniu 2012 roku.

 

Najbliższe odbędą się w:

– Zielonej Górze – 11-13.05.
– Lublinie – 25-27.05.,
– Bydgoszczy – 1-3.06.
– i Słupsku – 15-17.06.2011 roku

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
biuro@pr4msp.pl,
tel/faks: 22 50-44-274
www.pr4msp.pl