Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 29/09/2008

XIV Ogólnopolskie Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Zapraszamy na XIV Ogólnopolskie Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które odbędzie się 11 grudnia 2008 r. w Warszawie, w Pałacu Chodkiewiczów, przy ul. Miodowej 14 pod hasłem: ''Innowacyjność, e-biznes, promocja eksportu - szansą rozwoju firmy poprzez dotacje 2007-2013''.

Organizatorem konferencji jest Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, która do współorganizacji zaprosiła: Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Związek Rzemiosła Polskiego, Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

O Patronat Honorowy nad organizacją Forum, organizator zwrócił się do Ministra Rozwoju Regionalnego, Pani Elżbiety Bieńkowskiej.

Konferencja ma charakter warsztatowo-szkoleniowy. W ramach Forum odbędzie się także Konkurs Lider Przedsiębiorczości Roku. Na zgłoszenia do Konkursu czekamy do 10 listopada br.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018