XIII Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

5 czerwca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz trzynasty organizuje Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To dobra okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ciekawych dyskusji z ekspertami oraz bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Agencji.

Hasłem przewodnim tegorocznych działań informacyjnych kierowanych do przedsiębiorców jest „Współpraca – to się opłaca”. W ramach tegorocznego hasła Forum prezentowane będą różne narzędzia, które ułatwiają zdobycie informacji, środków finansowych oraz partnerów, ułatwiających nawiązywanie współpracy.

Spotkania i dyskusje organizowane podczas tegorocznej edycji mają przyczynić się do wzmocnienia współpracy na wielu płaszczyznach. Poszczególne panele dyskusyjne będą odnosić się do zagadnień związanych z m.in. zamówieniami publicznymi, współpracą międzypokoleniową (w tym m.in. zarządzaniem wiekem, projektami mentorskimi) oraz prowadzeniem biznesu z podmiotami zagranicznymi czyli współpracą międzynarodową. Dodatkowo ciekawym aspektem programu będzie przedstawienie możliwości współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną.

Więcej informacji: LINK