Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 18/07/2008

Wielkopolski „Dzień Budowlańca”

Dnia 5 lipca 2008 roku na terenie Ośrodka Cechowego w Puszczykowie (Wielkopolska) odbył się „Dzień Budowlańca” połączony z Piknikiem Rzemieślniczym i Giełdą staroci. To już piąta edycja tego rodzaju imprezy. Jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, bierze w niej udział około 300 osób.

Organizatorem wydarzenia był Wielkopolski Cech Rzemiosł Budowlanych, Wielkopolskie Stowarzyszenie Dekarzy, Blacharzy i Cieśli, Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa – Odział Wielkopolska. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezes Związku Rzemiosła Polskiego – Jerzy Bartnik.

W trakcie obchodów „Dnia Budowlańca” miały miejsce liczne atrakcje, z których przyjemność czerpały nie tylko dzieci ale również i dorośli. Zawody strzeleckie na strzelnicy cechowej, konkurs wędkarski na rzece Warcie w Puszczykowie – Niwce oraz rajd samochodowy ze startem i metą na terenie Ośrodka sprawiły, że wśród zawodników obudził się duch wali i współzawodnictwa.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018