Warsaw Build 2013 – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Materiałów Budowlanych

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych w Warszawie – WARSAW BUILD 2013, która odbędzie się 10-12 września, w Hali EXPO XXI w Warszawie będzie jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych w branży budowlanej.

WARSAW BUILD stanie się także platformą biznesową do spotkań face-to-face do wymiany doświadczeń między największymi przedstawicielami z branży. Rynek branży budowlanej, mimo coraz większego sceptycyzmu i jeszcze większej niepewności, wciąż się rozwija, a krajowa produkcja budowlana dynamicznie wzrasta. Jednak nie ulega wątpliwości to, że branża budowlana wymaga innowacji i nowych technologii, każdy, kto chce skutecznie w tej branży działać musi znać tendencje i trendy, wyznaczające dalsze kierunki rozwoju.

Targi będą podzielone na cztery sektory: Materiały budowlane, Chemia budowlana, Narzędzia budowlane i Sprzęt budowlany. Podczas I edycji zostaną zaprezentowane najnowsze trendy, technologie, produkty i usługi z zakresu budownictwa. Przez trzy dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą produktową, nowościami i tendencjami na rynku, uczestniczyć w ciekawych panelach dyskusyjnych oraz warsztatach.

Organizatorem wydarzenia jest Firma Lentewenc wchodząca w skład ITE Group Plc., która co roku organizuje ponad 200 imprez targowych w 14 krajach.
Więcej: LINK