W Zagłębiu Lotaryngii odbędą się Targi „Świat Rodziny”

Już we wrześniu (8-16)) w Saarbrücken (Zagłębie Saary – Lotaryngia – Luksemburg). odbędzie się jubileuszowa edycja targów konsumenta „Welt der Familie” (Świat Rodziny).
 
Zakres tematyczny obejmuje: świat mody i urody, gospodarstwa domowego od mebli po usługi rzemieślnicze, wystrój i dekoracja wnętrz, ogród, świat budownictwa i oszczędności energii, przysmaków i łakoci, świat innowacji – patenty, odkrycia i wynalazki.

W tym roku, po raz pierwszy grupa polska zaprezentuje swoje wyroby i usługi we własnym pawilonie z możliwością bezpośredniej sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Polsko-Niemieckie Centrum Informacyjno – Handlowe, współorganizator wydarzenia oferuje uczestnikom dodatkowe zniżki na powierzchnię i zabudowę stoiska, oraz zwolnienie z opłaty konsumpcyjnej. Przyjmuje zgłoszenia, opiekuje się polskimi uczestnikami, zarówno firmami jak i osobami indywidualnymi z kraju.

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o kontakt z panami: L Eckertem i L. matusiakiem z Bonn. Tel.0049 681 3838743,  lub 0049 228 365055, email: saarlorlux@pihz.eu,   info@pihz.de

Formularz zgłoszeniowy: LINK
Cennik uczestnictwa: LINK