W maju misja do Arabii Saudyjskiej

Misja odbędzie się w dniach: 10-15 maja  a w trakcie wyjazdu uczestnicy odwiedzą najważniejszy ośrodek w Królestwie Arabii Saudyjskiej Jeddah, leżący niedaleko Mekki i Mediny na Morzem Czerwonym, gdzie odbędą się spotkania B2B z firmami saudyjskimi. Celem misji jest umożliwienie przedsiębiorcom polskim dostępu do rynku saudyjskiego, uchodzącego za najstabilniejszy w krajach arabskich.

Wcześniej, w dniach 27-28 marca w Kudowie Zdroju odbędzie się spotkanie informacyjno – szkoleniowe na temat zasad funkcjonowania na rynku saudyjskim, misji do Arabii Saudyjskiej, jak również szczegółów dotyczących udziału w Polish Expo House w Jeddah. Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z: biuro@scc.org.pl 

Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis – refundacji do 50 proc. kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji do Arabii Saudyjskiej. Zgłoszonym uczestnikom misji organizatorzy pilotują procedurę pozyskiwania refundacji od etapu wypełniania wniosku do chwili rozliczenia projektu. Termin zgłoszeń uczestnictwa w misji upływa w dniu: 28 marca 2015!.
Więcej: LINK