W Bydgoszczy rozpoczęło się szkolenie z zakresu public relations

To już siódme bezpłatne szkolenie realizowane przez Związek rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP”. Na trwającym trzy dni szkoleniu bierze udział 20 uczestników: przedsiębiorców, pracowników kadry zarządzającej i pracowników organizacji rzemiosła ze środowiska MŚP.

 

Seminaria mają za zadanie uświadomienie przedstawicielom tego sektora jak potężna bronią jest dobrze prowadzony PR. Podczas interaktywnych zajęć uczestnicy szkolenia poznają najważniejsze narzędzia public relations stosowane w biznesie, uczą się opracowywać strategię działań PR. W ramach ćwiczeń przygotowują kampanię wizerunkową nowowprowadzanego produktu na rynek. Dowiadują się jak ważnym czynnikiem w funkcjonowaniu i sukcesie firmy jest komunikacja zewnętrzna z otoczeniem i wewnętrzna z pracownikami.

 

Z rozmów z uczestnikami szkoleń, które już przeprowadzono wynika, że zaproponowana tematyka jest merytorycznie i bardzo przydatna w przedsiębiorstwie. Dużym zainteresowaniem cieszą się symulacje konferencji prasowych, gdzie po dwóch stronach stołu siadają przedstawiciele firmy, która znalazła się w sytuacji kryzysowej i dziennikarze drążący temat.

 

Szkolenie w Bydgoszczy odbywa się w dniach 1-3czerwca 2011 roku.

Najbliższe szkolenia zostaną przeprowadzone w:
Słupsku: 15-17 czerwca,
Międzywodziu: 29.– 1 lipca,
Zakopanem: 6-8 lipca.

 

W razie pytań proszę się kontaktować z biurem:
biuro@pr4msp.pl , tel. 22 50 44 274
strona projektu:www.pr4msp.pl

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.